Popularne szablony malarskie

Architektura
Popularne szablony malarskie
239

Views

Moda i trendy związane z aranżacją wnętrz zmieniają się co kilka lat, pokazując nam coraz nowsze sposoby dekoracji i urozmaicenia swoich mieszkań. Współcześnie do ogromnej popularności doszły tak zwane szablony malarskie, nie będące niczym innym, jak ozdobnymi wzorami malowanymi na ścianie w jednolitym kolorze.
Jakie motywy są trendy?

Szablony takie ? np. w postaci motywów roślinnych, zwierzęcych lub geometrycznych – da się umieścić praktycznie wszędzie tam, gdzie tylko będą pasowały. Oczywiście podczas wyboru szablonu na naklejki ścienne trzeba się kierować swoim dobrym gustem, ale i zdrowym rozsądkiem, ponieważ nie wszystkie wzory i szablony będą odpowiednie do danego pokoju.
Jakie naklejki na ściany do pokoju dziecięcego?

Zupełnie inaczej wyglądać będzie wzór w pokoju dziecinnym niż w sypialni, a jeszcze inaczej szablon w pokoju dziennym niż w pokojach gościnnych. Naklejki na ściany powinny być nie tylko tematycznie, ale również kolorystycznie dopasowane do danego pomieszczenia (działa tu zasada kontrastu) oraz pasować np. do znajdujących się tam mebli, dywanów czy zasłon.

Nasze pozostałe artykuły tematyczne o budownictwie:

Review Overview
User Rating:
0/5
(106 votes)