Ochrona mienia

Budownictwo
Ochrona mienia
380

Views

ochrona-mienia-7Mamy to szczęście, że żyjemy we względnie bezpiecznym kraju. Polska, choć o jej minusach można mówić długo, z roku na rok staje się coraz bardziej bezpieczna. Potwierdzają to zarówno statystyki policyjne, jak i ogólne odczucia społeczeństwa. Spacer o 22 już nie wydaje się niedorzecznym pomysłem równoznacznym ze ściągnięciem na siebie wyroku śmierci.

Pomimo tego, zdarzają się jeszcze mniej lub bardziej poważne ekscesy kryminalne: a to wybita szyba w sklepie, a to pomalowane sprayem ogrodzenie, a to zarysowane gwoździem auto. W barach nadal czasami dochodzi do bójek, a w okolicy odbywających się meczy piłkarskich czy wielkich manifestacji dochodzi do falowych aktów chuligaństwa. Mimo wszystko, są to zdarzenia marginalne i powszechnie potępiane przez ogól społeczeństwa, co pozwala nam prognozować, że walka z podobnymi incydentami jest w przyszłości skazana na sukces.

Na chwilę obecną zaleca się zwłaszcza działania profilaktyczne skupiające się wokół temu „ochrona mienia” swojego, ale i cudzego – kiedy widzimy coś niepokojącego, reagujmy!

Nasze pozostałe artykuły tematyczne o budownictwie:

Review Overview
User Rating:
0/5
(200 votes)