Komis meblowy Warszawa okazja

Komis meblowy Warszawa okazja
395

Views

Wita Państwa Komis OKAZJA firma zajmująca się miedzy innymi rynkiem obrotu wtórnego. Korzystając z wieloletnich doświadczeń francuskich firm handlowych, przenieśliśmy na grunt polski zasady obrotu wtórnego. Jeśli na jedno z poniższych pytań odpowiecie Państwo twierdząco – oferta, którą przedstawiamy jest skierowana właśnie do Was.

Czy zamierzacie zmienić umeblowanie swojego domu, biura, sklepu, biznesu a nie wiecie, w jaki sposób pozbyć się niepotrzebnych sprzętów (kuchnie, sypialnie, jadalnie, meble salonowe, biurka, lady chłodnicze, regały sklepowo-magazynowe itp.)
Macie Państwo na sprzedaż wyposażenia mieszkań lub domów?
Czy posiadacie sprzęt gospodarstwa domowego, RTV AGT, komputery, którego zamierzacie się pozbyć?
A może chcecie pozbyć się sprzętu ogrodniczego (kosiarki, leżaki itp.), nieprzydatnego sprzętu dziecięcego, np. zabawki, lóżka i sprzętu sportowo-turystycznego (jachty, łodzie, skutery i rowery wodne, narty, fitness club itp.)
Czy z powodu zmiany stylistyki umeblowania Waszego domu, pewne sprzęty i meble stały się zbędne?
Czy z powodu zmiany siedziby Twojej firmy, biura, sklepu lub biznesu część sprzętów i mebli biurowych stały się zbędne? (Skupujemy lub przyjmujemy w komis cały sprzęt biurowo-biznesowy łącznie z ich wyposażeniem)
Czy stare meble i sprzęty są przetrzymywane w różnorodnych miejscach, gdzie zajmują duże powierzchnie i obrastają w kurz?
Czy wreszcie posiadacie sprzęt z jakichkolwiek powodów niepotrzebny lub taki, który po prostu się znudził?

Dzięki naszej ofercie wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom proponując:
GOTÓWKĘ lub KOMIS

GOTÓWKA – Kupujemy – demontujemy i wywozimy wszystko, co używane a niezniszczone, pozostawiając lokal w pierwotnym stanie.
KOMIS – zdeponują Państwo towar, który chcą spieniężyć! A my go dla Państwa sprzedamy!

Aby zasady działania niniejszej oferty były przedstawione rzetelnie i odpowiadały na Państwa potencjalne pytania, prezentujemy główne założenia podpisywanej umowy komisowej:

towar przeznaczony do sprzedaży jest deponowany w komisie „Okazja”,
deponowany towar powinien być w dobrym stanie tj. mieć odpowiednią jakość i nienaganny wygląd,
cena towaru jest wspólnie uzgadniana przez obie strony i powinna oscylować między popytem a podażą,
„Okazja” pobiera 30% prowizję ceny sprzedanego towaru,
„Okazja” poleca firmę transportową, do której dopłaca 50% ceny przy deponowaniu towarów w Komisie.

Komis „OKAZJA” to: Wspaniała lokalizacja – 10.000m2 powierzchni w centrum Warszawy. Pewność sprzedaży towarów w miejscu często odwiedzanym przez klientów. Towar odpowiednio prezentowany i zabezpieczany przed zniszczeniem. Ochrona przed wizytami klientów i pseudo-klientów we własnym domu, biurze, sklepie, biznesie. Komis „Okazja” zajmuje się sprzedażą towarów tak, więc pozbycie się sprzętu nie absorbuje Państwa uwagi i nie wymaga rezygnacji z codziennych zajęć i obowiązków. Forma sprzedaży, którą oferujemy oszczędza Wasz czas, nie wymaga zaangażowania i aktywności. Każdy z nas dysponuje ukrytą gotówką, zamiast więc prosić o pożyczkę, sprzedaj niepotrzebną lub niechcianą rzecz. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszych usług i oczekujemy efektywnej współpracy.

Nasze pozostałe artykuły tematyczne o budownictwie:

Review Overview
User Rating:
0/5
(100 votes)