Skup warzyw Proszowice

Kuchnia
Skup warzyw Proszowice
3

Views

Amigdalina – zapomniana witamina, która potrafi zwalczyć raka

W obecnych czasach zdecydowana większość z nas zna osobę, która przegrała walkę z nowotworem bądź też nadal jest w trakcie leczenia. Faktem jest, że kiedyś występowanie chorób nowotworowych było znacznie rzadsze, co ma z pewnością powiązanie z wyższym stopniem zanieczyszczeń w naszym środowisku. Czy istnieją alternatywne metody dla tak bardzo wycieńczającej ludzki organizm chemioterapii?
Na szczęście natura zadbała o inną metodę leczenia, dzięki czemu osoba chora na raka nie jest skazana wyłącznie na podjęcie się jednego sposobu walki z chorobą. Amigdalina stanowi idealne rozwiązanie dla długotrwałej i wyjątkowo kosztownej chemioterapii i jest naturalną drogą wyjścia z całej sytuacji.
Witamina B17, która zwana jest również amigdaliną stanowi jedyny w swoim rodzaju związek chemiczny, który występuje przede wszystkim w pestkach owoców takich jak morele, wiśnie, brzoskwinie, jabłka czy też śliwki. To właśnie dana witamina posiada niezwykłą moc i słynie ze zbawiennego wpływu na ludzkie zdrowie. Konsumpcja pestek bądź też suplementacja witaminy B17 stanowi nie tylko efektywną ochronę przed rozwojem komórek nowotworowych, ale także może przyczynić się do całkowitej remisji nowotworu.
Należy wspomnieć koniecznie o pewnym aspekcie, który zarzuca się pestkom roślin owocowych – mowa tu o związkach cyjanku. Występują one jednak w tak niewielkiej ilości, że nie mają szkodliwego wpływu dla zdrowia, dlatego nie warto rezygnować z tego cudownego daru od naturu, jakim jest amigdalina.

Nasze pozostałe artykuły tematyczne o budownictwie:

Review Overview
User Rating:
0/5
(3 votes)