Skąd wsiąść pomysł na biznes?

Mieszkania i Domy
Skąd wsiąść pomysł na biznes?
12

Views

Nie podam ci tutaj gotowej recepty na biznes-jeśli bym to zrobił, byłby już nieaktualny-poza tobą przeczytałaby to setka osób i miałbyś sporą konkurencje. Zamiast tego opowiem ci jak możesz odnaleźć własny pomysł na biznes.
Po pierwsze analizuj własne potrzeby! Jeśli tobie czegoś brakuje, jakiejś usługi, jakiegoś produktu, to setkom osób podobnym do Ciebie pewnie też. Ktoś leniwy i bardzo głodny prawdopodobnie kiedyś zaklął, bo nie chciało mu się iść na miasto coś zjeść i.. wymyślił sprzedaż żarcia z dostawą do domu.
Po drugie obserwuj. Czasami jedni wyrzucają coś, co innym jest potrzebne. Jako odpad, może iść coś co można łatwo przerobić na coś innego, naprawić, lub sprzedać gdzie indziej. Czasami możesz zauważyć gdzieś potrzebę.
Po trzecie-nic co przynosi zyski nie jest głupie. Masz jakiś „głupi pomysł” na coś co mógłbyś sprzedawać? Zrób tego parę sztuk i zobacz czy jest zainteresowanie. Jeśli jest-czemu by nie spróbować? Ale najważniejsze! Spróbuj! Nie wyrzucaj pomysłu do kosza od razu.

Nasze pozostałe artykuły tematyczne o budownictwie:

Review Overview
User Rating:
0/5
(22 votes)