komis okazja warszawa towarowa

Komis meble Warszawa
komis okazja warszawa towarowa
297

Views

Młodzieńcza fascynacjaGdy byłem dzieckiem uwielbiałem bawić się klockami LEGO. Wznoszenie skomplikowanych budowli i całych miast było dla mnie zawsze najlepszą z dostępnych zabaw. Nie interesowały mnie samochody, samoloty, broń palna ani inne rzeczy, które fascynują większość kilkuletnich chłopców. Interesowało mnie budownictwo.
Gdy poszedłem do szkoły okazało się niestety, że nauki ścisłe nie są moją mocną stroną. Byłem typowym humanistą, mającym piątki i szóstki z języka polskiego, natomiast z chemii, fizyki czy matematyki – niestety – dwójki i trójki. Nauczyciele przedmiotów ścisłych, wiedząc o moich humanistycznych zdolnościach, przepychali mnie jakoś z klasy do klasy, jednak prawda jest taka, że moja wiedza z tych przedmiotów była bliska zeru. Prawie wszystkie prace domowe z matematyki przepisywałem od koleżanek, na sprawdzianach po prostu ściągałem.
Mimo młodzieńczych fascynacji budownictwo nie było mi więc pisane. Nowe budynki zdarza mi się obecnie wznosić tylko podczas spędzania czasu przy grach komputerowych.

Nasze pozostałe artykuły tematyczne o budownictwie:

Review Overview
User Rating:
0.01/5
(335 votes)