komis okazja

Komis meble Warszawa
komis okazja
638

Views

BudownictwoBudownictwo to istotna gałąź gospodarki, w której zatrudnienie znajduje w Polsce około pół miliona pracowników. Dane te mogą być zaniżone, gdyż budownictwo, jak mało która strefa gospodarki ma sporą ?szarą strefę?. Praca tego rodzaju nie jest postrzegana jako atrakcyjna. Oferuje niezbyt wysokie wynagrodzenie zaś pracę uciążliwą i trudną. Bardziej cenieni i poszukiwani są specjaliści-inżynierowie.
Budownictwo dzieli się na 2 zasadnicze gałęzie: budownictwo lądowe oraz budownictwo wodne. Budownictwo lądowe to m.in. budowa domów, biurowców, dróg. Budownictwo wodne zajmuje się budową portów, zapór wodnych, wałów przeciwpowodziowych, rurociągów.
Każda z gałęzi (czy to będzie budownictwo wodne, czy budownictwo lądowe) rozwija się niezwykle dynamicznie. W laboratoriach odkrywane są nowoczesne materiały, dzięki którym architekci mogą stosować nowe rozwiązania. Powstają coraz wyższe budynki, dłuższe mosty, większe zapory. To dzięki nowym rozwiązaniom technologicznych budownictwo przekracza kolejne granice. Zaskakuje nas nie tylko wielkością, ale też formą. Wiele obiektów szczyci się mianem dzieła sztuki i zachwyca kolejne pokolenia.

Nasze pozostałe artykuły tematyczne o budownictwie:

Review Overview
User Rating:
0/5
(352 votes)