komis meblowy warszawa towarowa 30

Komis meblowy okazja warszawa
komis meblowy warszawa towarowa 30
326

Views

biuro nieruchomości (7)Sprzedaż mieszkania
Sprzedając mieszkanie zawsze jest ten sam problem. My chcemy sprzedać jak najdrożej, kupujący chce kupić jak najtaniej. Rzadko można w takiej sytuacji dojść do porozumienia. Główny problem leży w tym, że najczęściej żaden z nas nie jest fachowcem w kwestii nieruchomości.

W takiej sytuacji najlepiej jest zatrudnić biuro nieruchomości. Niektórzy mogą powiedzieć, że jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto, ale zastanówmy się nad tym dłużej. Nie chcemy najmować biura nieruchomości, bo szkoda pieniędzy. Ustalamy sobie stawkę za mieszkanie, dajemy ogłoszenie i czekamy. Może się okazać, że nieświadomie znacznie zawyżyliśmy ofertę. Biuro nieruchomości oraz osoby prywatne jedno po drugim, zgłaszają się obejrzeć mieszkanie. Chcą negocjować, a my twardo obstawiamy przy swoim. Tak mogą czasem minąć lata.

Problem tkwi w tym, że jeśli nawet w końcu po paru latach znajdziemy chętnego na zakup, to przez te parę lat pieniądze, które mogliśmy mieć wcześniej, zarobiły by tą różnicę z nawiązką. Oto dlaczego warto wynająć biuro nieruchomości.

Nasze pozostałe artykuły tematyczne o budownictwie:

Review Overview
User Rating:
0/5
(261 votes)