Abra Lublin godziny otwarcia

Biznes i Ekonomia
Abra Lublin godziny otwarcia
8

Views

Sieci handlowe: raj dla konsumenta

Gdzie najłatwiej znaleźć towar, którego potrzebujemy? Oczywiście w sklepach sieciowych, które w ciągu ostatnich dwóch dekad zaczęły w Polsce wyrastać jak grzyby po deszczu. W tej chwili właściwie w każdej interesującej branży znajdziemy sieciówkę oferującą nam szeroki zakres produktów w konkurencyjnych cenach.

Sieci handlowe zadomowiły się w branży spożywczej, odzieżowej i kosmetycznej. Zagraniczne sieciówki, których coraz więcej jest na polskim rynku, konkurują z rodzimymi markami. Pojawiło się sporo sieci sklepów oferujących sprzedaż RTV, AGD i elektroniki, jak choćby popularny Neonet, oraz supermarketów z branży budowlanej. W tej ostatniej przez długi czas na polskim rynku prym wiodła sieć sklepów Nomi.

Klienci doceniają u sprzedawców sieciowych przede wszystkim atrakcyjne ceny, promocje dostępne w lokalizacjach w całej Polsce (także w małych miastach) oraz system bieżącego informowania o nowościach i wyprzedażach w postaci informacji na stronach internetowych i gazetek promocyjnych. Dlatego to właśnie w sieciówkach najchętniej dziś spędzamy czas przeznaczony na zakupy.

Nasze pozostałe artykuły tematyczne o budownictwie:

Review Overview
User Rating:
0/5
(9 votes)